Bielsko-Biała: Solidarni z Tybetem

  Bielsko-Biała: Solidarni z Tybetem

  Jacek Drost

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dzisiaj, w 51. rocznicę wybuchu tybetańskiego powstania narodowego, w 70 miastach Polski, w tym kilku miejscowościach na Podbeskidziu, odbędzie się inauguracja międzynarodowej kampanii: Tybetańscy bohaterowie.
  - W ponad 35 miastach odbędą się różne wydarzenia związane z prezentacją wystawy, pokazującej wizerunki 10 tybetańskich więźniów politycznych. Ekspozycję zaprojektowała Małgorzata Rozenau, znana artystka z Bielska-Białej. Wystawy i różne działania edukacyjne odbędą się także w ponad 40 szkołach w całej Polsce - informuje Dariusz Paczkowski , znany twórca graffiti, ekolog, członek stowarzyszenia Nigdy Więcej, walczącego m.in. z rasizmem, członek 3fali.

  Dzisiaj o godzinie 11 na bielskim placu Chrobrego odbędzie się happening Tybetańscy bohaterowie.

  Wystawę pod tym właśnie tytułem będzie można oglądać między innymi w bielskim Zespole Szkół Technicznych i Handlowych, Galerii Bielskiej BWA, liceach ogólnokształcących w Żywcu i Kętach, a także w Wiślańskim Centrum Kultury.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama