Katowice: Rozmawiali o świadomym kibicowaniu i fair play

  Katowice: Rozmawiali o świadomym kibicowaniu i fair play

  RP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Wczoraj w Sali Sejmowej Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach odbyła się konferencja nt.: Sport, Fair Play, Edukacja - 5 lat EYES 2004 w Polsce zorganizowana przez Śląskie Centrum Edukacji Sportowej. W ten sposób podsumowano działania w ramach dwóch projektów realizowanych przez stowarzyszenie, w których uczestniczyła także śląska Policja.
  Projekty Sport, Fair Play, Edukacja - program edukacji sportowej dla placówek resocjalizacyjnych z województwa śląskiego i Sport, Fair Play, Edukacja, Integracja realizowały program edukacji sportowej skierowanej do młodych mieszkańców województwa śląskiego w wieku 15-18 lat, w tym szczególnie wychowanków placówek resocjalizacyjnych.

  Jednym z celów projektów było pozyskanie w pełni świadomych uczestników imprez sportowych poprzez ukazanie pozytywnych przykładów prawidłowego kibicowania. Udział w realizacji projektów miała Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach. Śląscy policjanci zapewnili o swoim wsparciu dla projektów promujących sport i kibicowanie w duchu fair play.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama