Rekordowe imieniny Krystyn. Jest ich aż 718! WIDEO

  Rekordowe imieniny Krystyn. Jest ich aż 718! WIDEO

  PS, Maria Krystyna Zawała

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Aż 718 Krystyn doliczono się dzisiaj w Szczecinie! Ten rekord ustanowiony podczas ogólnopolskich imienin wpisany już został do Polskiej Księgi Rekordów.
  Krystyny świetnie się bawią. Wszak dzisiaj przypadają ich imieniny. Ogólnopolskie obchody rozpoczęły się już w piątek, kiedy to z Katowic ruszył specjalny pociąg.


  Grono Krystyn ze Śląska żegnali wojewoda śląski Zygmunt Łukaszczyk, wiceprezydent Katowic Krystyna Siejna oraz prezes Polski Dziennika Zachodniego Zenon Nowak. - Żądajcie dostępu Katowic do morza - żartował wojewoda.

  Na kolejnych stacjach do pociągu dołączały następne Krystyny, a już w Szczecinie ustanowiony został polski rekord frekwencji imieninowej. Krystyny doliczyły się aż 718 kobiet o tym imieniu!

  Dzisiaj na imieninach nie zabraknie marynarskiej kuchni, wieczornego występu znanych Krystyn - Giżowskiej, Kołodziejczyk czy Sienkiewicz. Jutro z kolei Krysie z całej Polski ruszą na zwiedzanie Szczecina i rejs po Zalewie Szczecińskim.

  Imieniny Krystyny to impreza, wymyślona przez Krystynę Bochenek, obecnie wicemarszałek Senatu. Co roku spotkanie Krystyn odbywa się pod innym hasłem. W tym roku to: Krystyna, morze. Dlatego do Szczecina panie pojechały ubrane w marynarskie kapelusiki i kołnierze.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze (7)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Krystyny

   Krystyna (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 19 / 13

   to nagranie to wielka nic nie wiem kto tak nagrywa jedna wielka chała

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Autopromocja

   RyU (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 17 / 17

   Dajcie sobie już spokój z tymi Krystynami. Pani Bochenek robiła i robi wszystko aby się wypromować, a ponieważ specjalnie nie ma czym więc sięga nawet po takie banalne preteksty. Uważam, że jest...rozwiń całość

   Dajcie sobie już spokój z tymi Krystynami. Pani Bochenek robiła i robi wszystko aby się wypromować, a ponieważ specjalnie nie ma czym więc sięga nawet po takie banalne preteksty. Uważam, że jest wiele innych ładniejszych imion, a nikt z tego nie robi okazji do dziwnych obrzędów. Już bardziej pomysłowe w tym kontekście wydają się być takie bzdurne okazje jak święto arbuza czy zlot miłośników zupy pomidorowej.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dziękuje

   Krysia (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 13 / 20

   Co za radość zobaczyć sie na zdjęciu.Dziękuję.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dziękuje

   Krysia (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 18 / 11

   Piękne podziekowania należą sie Dziennikowi Zachodniemu,a zwłaszcza Pani Marii Zawała,która napracowała sie niezmiernie i tak fajnie napisała artykuł o zjeżdzie Krystyn W Szczcinie i nie tylko,bo...rozwiń całość

   Piękne podziekowania należą sie Dziennikowi Zachodniemu,a zwłaszcza Pani Marii Zawała,która napracowała sie niezmiernie i tak fajnie napisała artykuł o zjeżdzie Krystyn W Szczcinie i nie tylko,bo są też zdjęcia i artykuł z Katowic z dworca kolejowego. Ja tam byłam i widziałam i dzięki temu reportażowi,teraz mogę sobie wspomnieć jeszcze raz.Dziękuję.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Krystyny

   Monik (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 19 / 12

   Moja mama tam jest, oczywiście Krystyna.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Krystyny

   Monik (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 12 / 20

   Moja mama tam jest, oczywiście Krystyna.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Rekordowe imieniny Krystyn

   andowc (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 17 / 14

   Bez "paniki".
   Lubię te imię (złożyłem życzenia żonie Krystynie).

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama