Wielbiciel talentu aktorki Adrianny Biedrzyńskiej przed...

  Wielbiciel talentu aktorki Adrianny Biedrzyńskiej przed sądem

  Beata Marciniak

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Po prawie roku udało się sądowi rozpocząć proces o ubezwłasnowolnienie Adama G. Wcześniej nie było to możliwe, bo nie stawiali się biegli sądowi, którzy mieli wypowiedzieć się w sprawie wielbiciela Adrianny Biedrzyńskiej.
  Adam G. w 2006 roku zaprosił aktorkę do Złotego Potoku. Chciał, by zasiadła w jury konkursu krasomówczego. Gdy jednak Biedrzyńska zjawiła się w wynajętym przez niego domu, pozamykał wszystkie drzwi, wyjął z nich klamki i... zaprosił aktorkę do suto zastawionego stołu. Wyznał, że od lat 80. jest wielbicielem talentu pani Ady, zna jej życiorys, historię rodziny i role. Wypuścił ją po siedmiu godzinach.

  Aktorka złożyła zawiadomienie o przestępstwie. Mężczyzna został zatrzymany. Twierdził, że jego marzeniem było spędzenie 50. urodzin w towarzystwie gwiazdy. Prokuratura umorzyła postępowanie, gdyż biegli orzekli, że Adam G. w chwili popełnienia czynu był niepoczytalny. Skierowała także wniosek do sądu o umieszczenie go w szpitalu zamkniętym, gdyż według lekarzy może dopuścić się podobnych czynów w przyszłości.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama