Ważne
  Radni PiS: nieodpowiedzialne decyzje marszałka woj....

  Radni PiS: nieodpowiedzialne decyzje marszałka woj. śląskiego

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Radni PiS w sejmiku samorządowym woj. śląskiego, twierdzą, że nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem odrzucenie przez Zarząd WPKiW Master Planu, przygotowanego przez firmę francuską KANOPEE HORWATH HTL.
  Radni Klubu Prawa i Sprawiedliwości przesłali dzisiaj oświadczenie w sprawie osoatnich zawirowań w WPKiW w Chorzowie.

  Oto fragment dotyczący masterplanu dla parku.

  Master Plan z uporem przedstawiany był przez Prezesa WPKiW Pana Andrzeja Kotalę oraz Marszałka Województwa Pana Bogusława Śmigielskiego jako sposób na atrakcyjne zagospodarowanie przestrzeni WPKiW, cytat wystąpienia Marszałka na Sesji Sejmiku w dniu 18.09.2009 - jeśli byśmy zrealizowali 60% tego, co tam jest, to nie ma takiego parku w Polsce…, ale również będzie mocno konkurował z parkami w Europie, chociaż, nie wiem czy one będą mogły z nami.

  Niech to stwierdzenie wystarczy, aby każdy mógł ocenić kompetencje Marszałka Województwa Śląskiego Pana Bogusława Śmigielskiego, szczególnie po decyzji Zarządu WPKiW odrzucającej Master Plan.
  Niestety, tak nieodpowiedzialne decyzje skutkują utratą kolejnych szans i kompromitują nas na arenie międzynarodowej. Takie działania można nazwać defraudacją naszego bogactwa - piszą radni PiS.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama