Rusza piąta edycja Śląskiej Rzeczy - najlepszych śląskich...

  Rusza piąta edycja Śląskiej Rzeczy - najlepszych śląskich produktów

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Po raz piąty międzynarodowe jury wybierze najlepsze śląskie produkty - efekty działań projektantów i innowacyjnych firm, które rozwój i umacnianie pozycji osiągają poprzez inwestowanie we wzornictwo oraz kreowanie nowej jakości wyrobów.
  Śląska Rzecz - jedyny regionalny konkurs designu w Polsce, wyróżniający najlepsze wdrożenia wzornictwa przemysłowego oraz grafiki z terenu Śląska - ma już 5 lat.

  Statuetki Śląskiej Rzeczy zostaną przyznane w dwóch kategoriach: produkt oraz grafika użytkowa (w tym komunikacja wizualna i multimedia). Zgodnie z regulaminem, do konkursu mogą być zgłaszane realizacje, które zostały wdrożone do produkcji w 2009 roku oraz odznaczają się innowacyjnością i ciekawym designem.
  W kategorii grafika użytkowa do konkursu zapraszane są firmy zajmujące się m.in. tworzeniem stron internetowych, filmów reklamowych czy systemów identyfikacji wizualnej. Tu warunkiem udziału w konkursie jest funkcjonowanie danego dzieła na rynku od minionego roku.

  Patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Śląskiego. Tegorocznych zwycięzców poznamy podczas uroczystej gali w Cieszynie 21 maja 2010.

  Zgłoszenia do konkursu przyjmuje Śląski Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie w terminie do 22 kwietnia 2010.

  Szczegółowych informacji udziela: Lubomira Trojan: ltrojan@zamekcieszyn.pl, tel. (33) 851 08 21 w. 30.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama