Gospodarze w głównej roli biegu o Paterę PDZ

    Gospodarze w głównej roli biegu o Paterę PDZ

    Jakub Jaźwiecki

    Dziennik Zachodni

    Dziennik Zachodni

    Drugi tegoroczny bieg o Paterę Polski Dziennika Zachodniego oraz Śląskiego TKKF odbył się w Dąbrowie Górniczej na terenach Parku Zielona. Wzięło w nim udział 71 zawodniczek i 87 zawodników.
    Drużynowo najlepszą okazał się ekipa TKKF Dąbrowa Górnicza, która wyprzedziła biegaczy z Czeladzi. Kolejny bieg obędzie się w Czeladzi 1 maja. Bieg, który miał się odbyć 18 kwietnia w Świętochłowicach przełożono na 9 maja.
    Dziewczęta rocznik 1997 i młodsze: 1. Patrycja Kapała, 2. Małgorzata Kowalska (obie SKS Champion SP 5 Tarnowskie Góry), 3. Paulina Kozioł (MOSiR Czechowice). Po dwóch biegach: 1. Kapała 40, 2. Aleksandra Gaj (Champion SP 5) 33, 3. Natalia Ciechomska (Zawisza Stara Kuźnia) 32.

    Chłopcy rocznik 1997 i młodsi: 1. Szymon Jasiński (MOSiR Czechowice), 2. Filip Krauze (MKS Bytom), Patryk Lewicki (MOS CSiR Dąbrowa Górnicza). Po dwóch biegach: 1. Adam Gniadek (Zawisza Stara Kuźnia) 33, 2. Dariusz Wróbel (MOSiR Łaziska Górne) 28, 3. Patryk Żelazny (Gimnazjum Krzy-kawa) 20.
    Dziewczęta rocznik 94-96: 1. Karolina Hałas (MOSiR Czechowice), 2. Wiktoria Wiśniewska (MOSiR Łaziska Górne), 3. Kinga Żukowska (MOS CSiR Dąbrowa Gór.). Po dwóch biegach: 1. Wiśniewska 39, 2. Monika Mikołajczyk (Gimnazj. Nr 2 Siemianowice) 31, 3. Ewa Dyrda (MOSiR Łaziska) 31.

    Chłopcy rocznik 94-96: 1. Adam Kalnicki (MKS Myszków), 2. Marcel Marszałek (MOSiR Czechowice), 3. Sebastian Kraut (MOS CSiR Dąbrowa Górnicza). Po dwóch biegach: 1. Mateusz Talarczyk (MOSiR Łaziska) 34, 2. Adam Reichel 29, 3. Arkadiusz Brdonkała (obaj SKS Champion SP 5 Tarnowskie Góry) 27.
    Dziewczęta rocznik 91-93: 1. Michalina Mendecka (MOSiR Łaziska), 2. Maria Nowicka (MOS CSiR Dąbrowa Gór.), 3. Kamila Motak (MOSiR Czeladź). Po dwóch biegach: 1. Mendecka 40, 2. Motak 37, 3. Nowicka 19.

    Chłopcy rocznik 91-93: 1. Adrian Gaczorek (MOSiR Łaziska), 2. Jakub Rozonek. 3. Marcin Londzin (obaj MOSiR Czechowice). Po dwóch biegach: 1. Gaczorek 37, 2. Damian Kowalski (MOSiR Czeladź) 32, 3. Piotr Szymczak (MOSiR Łaziska) 28.
    1 »

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama