Słowa nie oddadzą tego, co czujemy

  Słowa nie oddadzą tego, co czujemy

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Są takie chwile i takie tragedie, w których żadne słowa, gesty nie oddadzą tego, co czujemy. Prezydent Rzeczypospolitej oraz dziesiątki wybitnych przedstawicieli polskiej elity politycznej zginęli w niewyobrażalnej katastrofie.
  Łączymy się w bólu z ich rodzinami i bliskimi. Bolejemy nad tym, że w miejscu, w którym wymordowana została elita polityczna II Rzeczypospolitej, po 70 latach w drodze na uroczystości upamiętniające tamte ofiary polskie państwo znów straciło tak wielu swoich wybitnych obywateli. Płaczemy też zwyczajnie po ludzku, bo wiele z tych osób osobiście znaliśmy.

  Zginęli nie tylko przedstawiciele i wybitni obywatele państwa polskiego, ale też nasi koledzy, znajomi, przyjaciele. W takich chwilach jakiekolwiek podziały tracą sens. To byli wielcy patrioci. Dziękujemy im za to, co zrobili dla Polski.

  Cześć ich pamięci

  Zarząd i pracownicy Polskapresse, wydawcy dziennika Polska Dziennika Zachodniego

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama