Ważne
  Gliwice: Bezcenny dar krwi

  Gliwice: Bezcenny dar krwi

  Marlena Polok-Kin

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Krwi nigdy nie jest za wiele. Przypomina o tym Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, apelując do mieszkańców regionu o oddawanie krwi. Zarówno w akcjach okazjonalnych, jak i w punktach krwiodawstwa działających bez przerwy.
  M.in. w Gliwicach można o uczestniczyć w całorocznej akcji oddawania krwi. Honorowym krwiodawcą może być każda zdrowa osoba w wieku od 18 lat, która waży co najmniej 50 kilogramów. Konieczne jest posiadanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL. W momencie oddawania krwi nie trzeba być na czczo - wskazane jest wcześniejsze spożycie lekkiego posiłku. W Gliwicach krew można oddawać codziennie w godzinach od 7.00 do 10.30 w budynku głównym Instytutu Onkologii (wejście od strony ul. Wybrzeże Armii Krajowej) oraz w każdy drugi i czwarty poniedziałek miesiąca w godzinach od 10.00 do 17.00 w ambulansie przed wejściem głównym do dworca PKP.

  Więcej informacji, gdzie można oddać krew, można znaleźć na stronie internetowej www.rckik-katowice.com.pl

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama