Rybnicka spółka Wrębowa idzie na sprzedaż

  Rybnicka spółka Wrębowa idzie na sprzedaż

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Ministerstwo Skarbu Państwa zaprosiło inwestorów zainteresowanych zakupem udziałów w spółce Wrębowa Sp. z o. o. z siedzibą w Rybniku do wzięcia udziału w aukcji publicznej.
  Aby wziąć udział w aukcji należy do 4 maja br. złożyć w tej sprawie zgłoszenie w Ministerstwie. Przeprowadzenie aukcji zaplanowane jest na 7 maja br.

  Podczas aukcji publicznej Ministerstwo Skarbu Państwa zakłada sprzedaż jednemu nabywcy 8.247 udziałów spółki Wrębowa z Rybnika stanowiących jednocześnie 43 proc. kapitału zakładowego Spółki. Cena wywoławcza pakietu udziałów została ustalona na poziomie 22.926.660 złotych, co oznacza, że jeden udział jest wyceniany na 2.780 złotych.

  W ramach swojej działalności Spółka zajmuje się produkcją oraz remontami maszyn specjalistycznych, jak np. przenośniki taśmowe, podnośniki, kruszarki i wyładowywarki wagonów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama