Katowice: Policja rozbiła dziuplę w Szopienicach

  Katowice: Policja rozbiła dziuplę w Szopienicach

  RP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dziuplę w Szopienicach odkryli policjanci z Komendy Miejskiej w Katowicach. Po kilkudniowej obserwacji podejrzanego pasera przyjechali do garażu Łukasza Ś. i znaleźli to czego szukali: skradziony samochód marki Audi A-4. Paser trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu 5 lat więzienia.
  28-letni Łukasz Ś, na co dzień mieszkaniec Siemianowic Śląskich, był głównym paserem gangu, zajmującego się kradzieżami samochodów. Z jego usług korzystali m.in: Mariusz M. ps. Trójkąt i Ryszard S. ps. Piekieł. Obaj mężczyźni zostali już zatrzymani przez policjantów ze specgrupy, zajmującej się tropieniem złodziei aut.

  Łukasz Ś. - Logistyk, jak go nazwali stróże prawa, wykorzystując kradzione dokumenty, wynajmował garaże. Z ich właścicielami sporządzał umowy najmu i co miesiąc za pośrednictwem poczty regulował stosowne opłaty.

  Policjanci z wydziału samochodowego ustalili na terenie Katowic dwa wynajmowane w ten sposób garaże. W pierwszym na osiedlu Witosa znaleźli wartą 80.000 toyotę avensis, a w drugim warte ponad 100.000 luksusowe audi. Logistyk trafił do policyjnego aresztu, w którym czeka na wizytę u prokuratora. Za pomoc w ukryciu kradzionych aut grozi mu pięcioletni pobyt w więzieniu.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   do gazu z hujami

   do gazu z hujami (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 45 / 36

   do gazu z hujami


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   XX

   XX (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 3

   ODPIERDOL SIE ,,, DO GAZU CIEBIE ,BIEDAKU...

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama