Gliwice: Cyfrowy kamień wmurowany

  Gliwice: Cyfrowy kamień wmurowany

  MAKI

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Spółka Future Processing, zajmująca się tworzeniem wyspecjalizowanego oprogramowania komputerowego na potrzeby międzynarodowego handlu, przemysłu i usług, jest pierwszym podmiotem gospodarczym, który po dwóch latach funkcjonowania w tzw. inkubatorze przedsiębiorczości kompleksu edukacyjno-biznesowego "Nowe Gliwice" zdecydował się pójść na swoje.
  Nową siedzibą firmy będzie tzw. park technologiczny "FPark" - biurowiec złożony z trzech połączonych ze sobą budynków. Powstanie w strefie biznesowej "Nowych Gliwic" na ponadpółhektarowej działce wykupionej przez FP od Agencji Rozwoju Lokalnego. Wczoraj w miejscu planowanej inwestycji doszło do uroczystego podpisania aktu inaugurującego przedsięwzięcie oraz symbolicznego wmurowania "Future Stone" (cyfrowego kamienia) pod budowę FParku. - Future Stone to w rzeczywistości dysk twardy, na którym zapisano historię i misję firmy oraz treść aktu inauguracyjnego.

  Do kamienia cyfrowego dołączono komiks obrazujący politykę jakości firmy z podpisami pracowników - informuje Magdalena Ciszewska, marketing manager w spółce FP.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama