Warszawa, Ruda Śląska: Wiedzą, jak się chwalić

  Warszawa, Ruda Śląska: Wiedzą, jak się chwalić

  Agnieszka Widera

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  IV edycja Festiwalu Promocji Miast i Regionów była zwieńczeniem prac samorządów i regionów w budowaniu swoich marek i działaniach promocyjnych. Przedstawiciele regionów i miast spotkali się na wykładach i prezentacjach w warszawskim hotelu Sheraton.
  Punktem kulminacyjnym była tradycyjnie już gala konkursu "Złote formaty" za najlepsze projekty promocyjne zrealizowane przez polskie miasta i regiony w 2009. Do I etapu zgłoszono 173 projekty promocyjne. Spośród nich do finału jury zakwalifikowało 28 najlepszych z dziesięciu miast, wśród nich z Rudy Śląskiej, siedmiu województw (a wśród nich śląskiego) oraz jeden zgłoszony przez warszawską dzielnicę Bielany.


  Najbardziej prestiżowa nagroda - Grand Prix Festiwalu, przyznawana za działalność promocyjną na przestrzeni ostatnich trzech lat, trafiła w ręce przedstawicieli woj. świętokrzyskiego. W kategorii Kampania On-line zwyciężyła Ruda Śląska (nazwana przez organizatorów "czarnym koniem" konkursu) za projekt pn. "Ogólnopolski Festiwal Wspomnień". - Cieszę się niezmiernie, że coraz więcej samorządów realizuje odważne koncepcje promocyjne, a promocję traktują jako drogę do osiągnięcia długofalowych, strategicznych celów - powiedział Janusz Malinowski, prezes zarządu Grupy Ströer, jeden z jurorów konkursu.

  Nagrodami dla wszystkich zwycięskich miast są kampanie reklamowe - ogólnopolska kampania outdoorowa za 100 tys. zł oraz kampanią na nowoczesnych nośnikach infoscreen w warszawskim metrze o wartości 30 bądź 20 tys. zł.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama