Ruda Śląska: Zapytaj o swoje dziecko, skorzystaj z...

  Ruda Śląska: Zapytaj o swoje dziecko, skorzystaj z bezpłatnych konsultacji

  BS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Jeśli twoje dziecko ma problem w szkole, a ciebie nie stać na korepetytora, jeśli potrzebujesz porady prawnej z zakresu prawa dziecka, jeśli chcesz wiedzieć, jakie będą półkolonie latem 2010 roku w Rudzie Śląskiej - zapytaj. Bezpłatne konsultacje magistrat rudzki organizuje 5 maja (środa) w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Plaza w godz. 15. -18.
  W najbliższą środę po raz pierwszy konsultacji udzielać będą przedstawiciele Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży PRZYSTANEK w Rudzie Śląskiej. Prowadzi ono działania w sferze kultury, sportu, turystyki i rekreacji oraz realizuje programy edukacyjne. W siedzibie Stowarzyszenia prowadzone jest poradnictwo (prawo rodzinne i opiekuńcze, umiejętne rozwiązywanie konfliktów w rodzinie, mediacje) dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Wolontariusze prowadzą zajęcia douczające z programu szkoły podstawowej i gimnazjum ze szczególnym uwzględnieniem języków obcych. Prowadzi także doradztwo obywatelskie oraz z prawa oświatowego. Będzie można także skonsultować się w sprawie ochrony praw uczniów i rodziców w placówkach oświatowych i oświatowo-wychowawczych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama