Bezpłatne badania mammograficzne w Sosnowcu

  Bezpłatne badania mammograficzne w Sosnowcu

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Wydział Zdrowia Urzędu Miejskiego w Sosnowcu zaprasza mieszkanki Sosnowca do udziału w Programie wczesnego wykrywania i zapobiegania chorób nowotworowych piersi.
  W ramach programu wykonywane są bezpłatne badania mammograficzne, a w przypadku wystąpienia niepokojących zmian skierowanie na dalszą diagnostykę. Program skierowany jest do mieszkanek Sosnowca w wieku 40 - 49 lat, które w okresie ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanej mammografii w ramach programu miejskiego.

  Badania podzielono na dwa etapy. Pierwszy potrwa od 4 maja do 27 czerwca, drugi od 30 sierpnia do 24 października. Program finansowany jest przez Urząd Miejski w Sosnowcu.

  Rejestracji można dokonać osobiście lub umówić się na wizytę telefonicznie (032) 363-04-76. Realizatorem programu jest Samodzielny Publiczny Szpital Miejski w Sosnowcu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama