Biegacze z Czeladzi nie zwalniają tempa

    Biegacze z Czeladzi nie zwalniają tempa

    Jakub Jaźwiecki

    Dziennik Zachodni

    Aktualizacja:

    Dziennik Zachodni

    Trzeci tegoroczny bieg o Paterę Polski Dziennika Zachodniego i Śląskiego TKKF odbył się w Czeladzi. Gospodarze wygrali zdecydowanie klasyfikację generalną.
    Dodatkowo rozegrano bieg dla przedszkolaków na dystansie 60 metrów w których zwyciężyli Maria Michalska z Czeladzi i Benjamin Bożek z Łazisk Górnych. Następny bieg odbędzie się 9. maja w Świętochłowicach.

    Wyniki. Dziewczęta rocznik 1997 i młodsze: 1. Zuzanna Lisiak, 2. Aleksandra Gaj (obie SKS Champion SP 5 Tarnowskie Góry), 3. Katarzyna Baran (MOSiR TKKF Saturn Czeladź). Klasyfikacja po 3. biegach: 1. Gaj 52, 2. Natalia Ciechomska (Zawisza Stara Kuźnia) 47, 3. Lisiak 41.

    Chłopcy rocznik 1997 i młodsi: 1. Adam Gniadek (Stara Kuźnia), 2. Patryk Mansel (Czeladź), 3. Dawid Stefański (MOSiR Piekary Śląskie). Klasyfikacja po 3. biegach: 1. Gniadek 53, 2. Dariusz Wróbel (MOSiR Łaziska) 43, 3. Ciechomski (Stara Kuźnia) 23.

    Dziewczęta rocznik 1994-96: 1. Wiktoria Wiśniewska (MOSiR Łaziska), 2. Monika Mikołajczyk (Gim. 2 Siemianowice), 3. Ewa Dyrda (MOSiR Łaziska). Klasyfikacja po 3. biegach: 1. Wiśniewska 59, 2. Mikołajczyk 50, 3. Dyrda 49.

    Chłopcy rocznik 1994-96: 1. Damian Kowalski (Tychy), 2. Dawid Kocot (Czeladź), 3. Mateusz Talarczyk (Łaziska). Klasyfikacja po 3. biegach: 1. Talarczyk 52, 2. Kewin Kędrak (Łaziska) 43, 3. Bartosz Nowak (Czeladź) 42.

    Dziewczęta rocznik 1991-93: 1. Kamila Motak (Czeladź), 2. Sylwia Mołek (Dobieszowice), 3. Magda Wszołek (Lubawa). Klasyfikacja po 3. biegach: 1. Motak 57, 2. Michalina Mendecka ( Łaziska) 40, 3. Maria Nowicka (MOS Dąbrowa Gór.) 19.

    Chłopcy rocznik 1991-93: 1. Adrian Gaczorek, 2. Piotr Szymiczek (obaj Łaziska), 3. Paweł Konsek (Tychy). Klasyfikacja po 3. biegach: 1. Gaczorek 57, 2. Szymczyk 47. 3. Damian Kowalski (Czeladź) 32.
    Kobiety rocznik 1990 i starsze: 1. Sandra Mikołajczyk (Boguchwałowice), 2. Daria Mendecka (Łaziska), 3. Irena Ćwiklińska (Czeladź). Klasyfikacja po 3. biegach: 1. D. Mendecka 55, 2. Ćwiklińska 45, 3. Justyna Kolonko (MCC Chorzów) 42.
    1 »

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama