Mam Talent! W sobotę w Zabrzu odbyły się eliminacje WIDEO

  Mam Talent! W sobotę w Zabrzu odbyły się eliminacje WIDEO

  Maria Olecha

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Ponad pół tysiąca osób wzięło udział w śląskim precastingu do programu Mam Talent!. W sobotę do Domu Muzyki i Tańca przyjechali ludzie w różnym wieku z całej południowej Polski. Najlepsi pojadą na casting do Katowic, a tam ich występy oceni bezwzględne i ostre jury: Kuba Wojewódzki, Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska.
  Korytarze, schody, szatnie, a nawet toalety DMiT pełne były stremowanych, skupionych albo totalnie rozluźnionych i zrelaksowanych ludzi, którzy za wszelką cenę chcieli, aby ktoś dostrzegł, że właśnie oni mają talent. Niektórzy uczestnicy przyjechali przed 7 rano i czekali kilka godzin na swój krótki występ przed jurorami. Inni zjawili się później, ale swoje odczekać także musieli. Nikt jednak nie marnował czasu - jedni śpiewali piosenki, drudzy ćwiczyli układy taneczne, jeszcze inni czarowali sztuczkami.


  Zobacz jak tańczy zespół T-LOW  Zobacz jak śpiewają Izabela Pawletka i Aleksandra Warmuz z akompaniamentem Wojciecha Królewskiego  Show skrupulatnie i z wszelkimi detalami przygotowane przez sześcioosobowy zespół T-LOW zwracało uwagę wielu osób, które przyjechały do DMiT. Grupa ćwiczyła układ składający się m.in. z elementów hip-hopu, break dance i house.

  - To jednak nie wszystko. Mamy też rekwizyty, maski, będziemy rozrywać swoje koszulki i postaramy się zaskoczyć jurorów - mówili nam przed występem Ewelina, Ola i Bartek z T-LOW.


  Przed kamerami stanęli też w sobotę śmiałkowie, którzy odważnie mierzyli z trudnymi i jednocześnie klasycznymi utworami. Natalia Świtała ze Świętochłowic uwielbia piosenki Hanny Banaszak, więc przed jurorami zaśpiewała piosenkę pt. Pogoda ducha.

  - Lubuję się w takich klimatach. Te piosenki mają przekaz i głęboką treść, która można słuchaczom przekazać - uważa Natalia. Jak opowiada, na udział w precastingu namówił ją instruktor jazdy, kiedy robiła kurs na prawo jazdy kategorii B.

  - Często nuciłam sobie piosenki, które leciały w radiu i pewnego razu pan instruktor powiedział mi, że mam piękny głos i powinnam zgłosić się do jakiegoś programu w telewizji. Pomyślałam czemu nie? - śmieje się świętochłowiczanka.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama