Zapraszamy na Forum "Dotacje na sukces!"

  Zapraszamy na Forum "Dotacje na sukces!"

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego i Polska Dziennik Zachodni zapraszają na forum: Dotacje na sukces! Jak śląskie przedsiębiorstwa wykorzystują fundusze unijne?
  Forum Dotacje na sukces! Jak śląskie przedsiębiorstwa wykorzystują fundusze unijne? prezentować będzie stan wykorzystania środków unijnych obecnej perspektywy finansowej oraz prognozy związane z Funduszami UE na lata 2014 -2020.

  Forum organizowane jest we współpracy z Redakcją największego regionalnego dziennika, Polski Dziennika Zachodniego.

  Do udziału zaproszeni zostali reprezentanci władz samorządowych i lokalnych, instytucje otoczenia biznesu z naszego Regionu oraz przedsiębiorcy.

  Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2010 jest kampanią mającą na celu wdrożenie założeń programu Small Business Act dla Europy (SBA), który jest wyrazem politycznej determinacji Komisji Europejskiej do wspierania MŚP, będących podstawą gospodarki UE, i który ustanawia ogólne ramy polityki dotyczącej MŚP dla całej UE oraz jej państw członkowskich. Ma on na celu doprowadzić do poprawy ogólnego podejścia do kwestii przedsiębiorczości, ugruntować zasadę Małe przede wszystkim na wszystkich szczeblach polityki programowej od prawodawstwa po działania władz publicznych, a także wpłynąć na rozwój MŚP.

  Tegoroczna edycja Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędzie się w dniach 25 maja - 1 czerwca 2010 r. Tematem ogólnoeuropejskiej kampanii na rzecz rozwoju przedsiębiorczości jest informowanie na temat wsparcia dostępnego dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw na szczeblu europejskim, krajowym, regionalnym i lokalnym; promowanie przedsiębiorczości, aby coraz więcej ludzi, w tym szczególnie młodzieży, poważnie rozważyło prowadzenie działalności gospodarczej jako opcję w wyborze kariery zawodowej; wyrażenie uznania dla przedsiębiorców za ich wkład w dobrobyt, tworzenie miejsc pracy, innowacyjność i konkurencyjność w Europie.

  Wypełnij formularz zgłoszeniowy, zobacz program Forum

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama