Częstochowa, Radomsko: Amfetamina w bagażniku, reszta na...

  Częstochowa, Radomsko: Amfetamina w bagażniku, reszta na balkonie

  RP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Oficerowie Centralnego Biura Śledczego zatrzymali częstochowianina, który przewoził w swoim samochodzie 2 kilogramy amfetaminy. Przeszukanie jego mieszkania doprowadziło do odkrycia kolejnej porcji narkotyku - prawie pół kilograma amfetaminy, ukrytej na balkonie. Diler narkotykowy został już aresztowany na 3 miesiące.
  Policjanci z CBŚ rozpracowujący środowisko handlarzy narkotyków zatrzymali w Radomsku, w województwie łódzkim 32-letniego mężczyznę, mieszkańca Częstochowy, który w samochodzie bmw przewoził 2 kg amfetaminy. Po dokładnym przeszukaniu samochodu, w którym odkryto przewożone w dwóch paczkach narkotyki, stróże prawa razem z zatrzymanym pojechali do jego mieszkania w Częstochowie. Tam, podczas przeszukania, policjanci trafili na kolejną porcję amfetaminy, ukrytą na balkonie.

  Łącznie oficerowie Centralnego Biura Śledczego przejęli 2,5 kg groźnego środka odurzającego o czarnorynkowej wartości sięgającej 100 000 złotych. Na wniosek Prokuratury Okręgowej w Częstochowie diler został aresztowany na 3 miesiące, a policjanci pracują obecnie nad identyfikacją odbiorców narkotyków i źródeł zaopatrzenia aresztowanego mężczyzny. Na poczet grożących kar i grzywien policjanci i prokuratorzy tymczasowo zajęli BMW 320, którym diler przewoził narkotyki. Za handel znacznymi ilościami środków odurzających może mu grozić do 8 lat więzienia.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama