Ważne
  Katowice, Sosnowiec: Ile można zGARRnąć z Unii?

  Katowice, Sosnowiec: Ile można zGARRnąć z Unii?

  Agata Pustułka

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Pieniądze nie leżą na ulicy, ale łatwo po nie sięgnąć słuchając rad konsultantów z Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Jak rozwinąć lub stworzyć własną firmę od zera wykorzystując unijne środki?
  Odpowiedź na to pytanie padnie już w piątek podczas zorganizowanego w redakcji "Polski Dziennika Zachodniego" forum dyskusyjnego, które przebiegać będzie pod hasłem: "Dotacje na sukces. Jak śląskie przedsiębiorstwa wykorzystują fundusze unijne". Zapraszamy tych wszystkich, którzy w małym i średnim biznesie chcą osiągnąć sukces.

  - Jesteśmy do dyspozycji przedsiębiorców od 10 rano.
  Oferujemy profesjonalną i kompletną informację oraz porady - wyjaśnia Bożena Rojewska, prezes GARR, organizatora tego wyjątkowego wydarzenia w kalendarzu regionalnych imprez gospodarczych. - Chętnych po sięgnięcie do unijnych dotacji jest wielu. My powiemy, gdzie szukać tych środków.

  Uczestnicy konferencji, która odbędzie się w siedzibie redakcji "Polski Dziennika Zachodniego" w Sosnowcu przy ulicy Baczyńskiego 25a, na miejscu w punktach konsultacyjnych otrzymają niezbędną wiedzę. Pracownicy GARR są przygotowani do odpowiedzi na każde pytanie. To wyjątkowa okazja, bo w jednym miejscu śląscy przedsiębiorcy będą mogli porozmawiać z doświadczonymi fachowcami specjalizującymi się w wykorzystywaniu różnych funduszy UE.

  Dodatkowo informacji z pierwszej ręki udzielą także minister rozwoju regionalnego Elżbieta Bieńkowska oraz marszałek województwa śląskiego Bogusław Śmigielski, który jest głównym dysponentem unijnych funduszy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama