Katowice: Kobiety pokazały, że potrafią

  Katowice: Kobiety pokazały, że potrafią

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  "Kobieta potrafi" to tytuł panelu dyskusyjnego, który odbył się wczoraj z udziałem Anny Komorowskiej, żony Bronisława Komorowskiego, pełniącego obowiązki prezydenta RP, marszałka Sejmu i kandydata PO na prezydenta RP. W spotkaniu zorganizowanym przez Europejską Unię Kobiet wziął udział wojewoda śląski Zygmunt Łukaszczyk.
  - Nie traktowałam nigdy macierzyństwa jako zawodu, choć na pewno niejednej rodzinie wsparcie państwa pomogłoby w wychowaniu dzieci - mówiła Anna Komorowska. Jej zdaniem macierzyństwo nie jest poświęceniem. - Na pewno wiąże się ono z wieloma wyrzeczeniami ale, jak myślę o tym gdzie są dzieci - najmłodsze dziecko ma 21 lat, więc już nie są takie małe - przede wszystkim myślę, ile te dzieci mnie wzbogaciły, ile mi dało obcowanie z nimi, bycie z nimi - tłumaczyła Anna Komorowska.


  W panelu dyskusyjnym na temat roli kobiety we współczesnym świecie, jej wyborów życiowych wzięły też udział: Elżbieta Penderecki, mecenas kultury, mistrzyni paraolimpijska Katarzyna Rogowiec, aktorka Dorota Stalińska, dziennikarka Jolanta Fajkowska oraz Krystyna Klaczkowska, szefowa biura poselskiego Kazimierza Kutza, jedna z liderek śląskich Krystyn. Panel poprowadził Krzysztof Materna.

  Spotkanie odbyło się wczoraj po południu w Filharmonii Śląskiej w Katowicach. Wśród kilkusetosobowej publiczności były m.in.: pełnomocniczka ds. równego traktowania Elżbieta Radziszewska, parlamentarzystki i parlamentarzyści oraz spora reprezentacja śląskich Krystyn

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama