Zawiercianka zdobyła uznanie uczniów i została Wychowawcą...

  Zawiercianka zdobyła uznanie uczniów i została Wychowawcą Roku

  Monika Ziółkowska-Wnuk

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Izabela Kotuła, nauczycielka z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Zawierciu, znalazła się w gronie 16 pedagogów, którzy walczyli o prestiżowy tytuł Wychowawcy Roku.
  W naszym regionie, to właśnie zawierciańska nauczycielka okazała się nie tylko najlepszym pedagogiem, ale także przyjacielem uczniów, którzy solidarnie twierdzą, że tytuł jest ukoronowaniem jej dotychczasowej pracy.

  - Pani Izabela zasłużyła sobie na ten tytuł, bo ma znakomite podejście do ucznia i zawsze można liczyć na jej pomoc - argumentuje Olga Sochacka, uczennica ZS im. S. Staszica w Zawierciu. - Rozumie nasze problemy i dzięki temu mamy do niej zaufanie - dodaje Paulina Cupiał.

  Do etapu finałowego, obok Izabeli Kotuły, zakwalifikowało się jeszcze dziewięciu wychowawców z każdego województwa, którzy otrzymali największą liczbę głosów. Na finalistów głosować można było za pośrednictwem specjalnych kuponów, publikowanych m.in. w PDZ, lub SMS-ów.

  - Nie mogłem nie oddać głosu na panią Izabelę - mówi Przemysław Pajdo, uczeń. - Choć jest wymagającym nauczycielem, to bardzo dobrze czujemy się w jej towarzystwie. Pani Izabela zawsze znajdzie dla nas czas, potrafi dobrze wszystko wytłumaczyć - dodaje.

  Zawierciańska nauczycielka, która uczy historii, wiedzy o społeczeństwie i kulturze, pracuje w zawodzie od 9 lat.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama