Osuwisko w Międzybrodziu Bialskim nie zagraża zaporze w...

  Osuwisko w Międzybrodziu Bialskim nie zagraża zaporze w Porąbce

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W chwili obecnej osuwiska stanowią jeden z głównych problemów, z jakimi po powodzi zmagają się służby i mieszkańcy miejscowości z terenów województwa śląskiego.
  Specjalne patrole policyjne zabezpieczają rejony osuwiskowe. Na terenie województwa obowiązuje bezwzględny zakaz wstępu w miejsca, w których możliwe jest osuwanie się ziemi.

  Ale osuwająca się ziemia w Międzybrodziu Bialskim nie zagraża zaporze w Porąbce - informuje rzecznik MSWiA Małgorzata Woźniak.

  Wprowadzono zakaz wstępu na wały przeciwpowodziowe, obowiązujący między 7 a 15 czerwca br. Zakaz nie dotyczy pracowników Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Wojska, pogotowia ratunkowego oraz innych służb publicznych, wykonujących czynności służbowe, a także innych osób wykonujących czynności związane z ochroną przeciwpowodziową oraz utrzymaniem wałów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama