Siemianowice Śląskie: MOPS ze statuetką

  Siemianowice Śląskie: MOPS ze statuetką

  Grzegorz Lisiecki

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Po raz pierwszy w historii konkursu Lodołamacze statuetkę otrzymała instytucja ze Śląska - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemianowicach Śląskich. - Kiedy się o tym dowiedziałem po prostu mnie zatkało - przyznał Jan Jeleń, zastępca dyrektora ośrodka, który wraz z Iwoną Izworską odebrał nagrodę podczas uroczystej gali w Zamku Królewskim w Warszawie.
  Konkurs został zorganizowany przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych po raz piąty. MOPS otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii Pracodawca Nieprzedsiębiorca. W uzasadnieniu przeczytać można, że - "(...) Urząd jest realizatorem wielu programów, skierowanych również do swoich niepełnosprawnych mieszkańców. Jednostki działające w ramach urzędu były wielokrotnie nagradzane za swoją działalność, m.in. przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej". - Jesteśmy szczęśliwi, ale na pewno nie spoczniemy na laurach - zaznacza Jan Jeleń.

  Dodajmy, że siemianowicka placówka zatrudnia piętnaście niepełnosprawnych osób, co stanowi 12,5 proc. pracowników.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama