Ważne
  Myszków: PKS sprzedał działkę w centrum

  Myszków: PKS sprzedał działkę w centrum

  Krzysztof Suliga

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Myszkowski PKS pozbył się bardzo atrakcyjnego terenu w centrum miasta. Dzięki temu będzie miał pieniądze na inwestycje
  Półhektarowa działka w Myszkowie, której właścicielem był PKS Myszków znalazła nabywcę. Kupiła ją w przetargu poznańska spółka komandytowa Koncept WS. Spółka jest od kilku lat właścicielem terenu naprzeciwko stacji Orlenu przy ul. Krasickiego. Nic tam jednak jak dotychczas nie zostało wybudowane. Koncept starał się tam o pozwolenie na budowę stacji benzynowej, ale jej nie dostał. Działka, którą spółka nabyła od PKS zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta, tuż obok dworca autobusowego i kolejowego.
  Koncept WS prowadzi działalność na rynku obrotu nieruchomościami, specjalizując się w wyszukiwaniu, typowaniu w zakresie optymalnego wykorzystania i inwestowaniu w nieruchomości na terenie całej Polski. Kupuje grunty i przekształca je na cele komercyjne, budując np. obiekty handlowe.

  PKS zamierza przeznaczyć ponad 2 mln zł uzyskane za działkę na modernizację stacji paliw i udostępnienie jej w szerokim zakresie indywidualnym odbiorcom. część pieniędzy przeznaczy też na wymianę autobusów na nowsze.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama