Ustroń: O optymalnym inwestowaniu

  Ustroń: O optymalnym inwestowaniu

  NET

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Jutro i w środę w Regionalnym Leśnym Ośrodku Edukacji Ekologicznej Leśnik w Ustroniu trwało będzie seminarium naukowe o zdobywaniu i optymalnym wykorzystaniu krajowych i zagranicznych środków na inwestowanie w gospodarkę wodną i wodno-ściekową oraz projekty służące ochronie środowiska.
  Seminarium służyć ma wymianie doświadczeń. Udział w nim wezmą członkowie Rad Gospodarki Wodnej Regionów Wodnych Małej Wisły i górnej Odry oraz ich stałej komisji ds. udziału społeczeństwa. Prelegenci mówili będą m.in. o wpływie prawidłowego przygotowania inwestycji na optymalne wykorzystanie środków UE, o zasadach ubiegania się o pomoc, o konkretnych zrealizowanych już projektach, o gospodarowaniu rolniczymi zasobami wodnymi, o systemie ocen i rozliczania projektów, a także o zagrożeniach powodziowych w wyniku katastrof zapór.

  Organizatorem jest Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach. Patronat honorowy objęli prezes Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej oraz wojewoda śląski. Patronem medialnym jest Dziennik Zachodni.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama