Uwaga PKF Skarbiec! Tylko tak kupisz nowy telewizor i pralkę

  Uwaga PKF Skarbiec! Tylko tak kupisz nowy telewizor i pralkę

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Banki wycofują się z kredytowania sprzętu RTV i AGD. Ale Polacy nie muszą się już tym przejmować. To dzięki PKF Skarbiec i Dobrej Pożyczce. Uważajcie na Skarbiec. Tej oferty nie można przegapić.
  Sieci handlowe, w których jeszcze nie dawno wszystko można było kupić na raty - od żelazka po lodówkę i telewizor - skarżą się, że banki odrzucają nawet połowę wniosków o pożyczki. Specjaliści przewidują, że będzie jeszcze gorzej, gdy w życie wejdzie rekomendacja T, która nakazuje dokładną weryfikację zdolności kredytowej klienta banku. Przedstawiciele banków wyjaśniają, że ponoszą zbyt duże straty na niespłacanych pożyczkach i dlatego zaostrzają kryteria ich przyznawania.
  Eksperci uważają jednak, że prawda jest inna. Mała opłacalność kredytów. Coraz rzadziej bankowcom udaje się bowiem razem z pożyczką "sprzedać" jakiś inny towar banku - np. kartę kredytową.

  Na szczęście okazuje się, że Polacy nie muszą zapomnieć o zakupach na kredyt. Uwaga PKF Skarbiec nie zmienił zasad przyznawania Dobrej Pożyczki! Nie karze również swoim Klientom długo czekać na gotówkę. Uwaga PKF Skarbiec przyznaje Dobrą Pożyczkę w rekordowo krótkim czasie. Doradcy Polskiej Korporacji Finansowej Skarbiec zapewniają jednocześnie, że ten produkt finansowy jest idealnie dopasowany do potrzeb oraz możliwości wszystkich Klientów.
  Uważajcie na PKF Skarbiec. Takiej oferty nie można przegapić. Wszelkie formalności PKF Skarbiec ograniczył do niezbędnego minimum. Dobra Pożyczka to łatwy dostęp, niskie koszta i szybka decyzja. Można otrzymać od 25 tys. do 300 tys. zł gotówki. Spłata pożyczki zawsze odbywa się w dogodnych ratach. Oprocentowanie pożyczki wynosi jedynie 2,99 % (RRSP 7,08 %), a PKF Skarbiec akceptuje wszystkie dostępne formy zabezpieczeń. Przykładowo przy kwocie 150 tyś. na 10 lat rata wynosi jedynie 1747 zł.

  Uważajcie na PKF Skarbiec. Sprawdźcie ofertę Dobrej Pożyczki zanim uwierzycie w oferowane przez banki raty 0 procent. To niestety tylko mit! Tak naprawdę w tym przypadku, dodatkowe opłaty zrujnują nasz portfel i zapłacimy za towar dużo więcej, niż powinniśmy. Z raportu na temat realnego oprocentowania kredytów przygotowanego przez Comperię wynika, że w skrajnych przypadkach zapłacimy nawet o 25 proc. więcej niż gdybyśmy kupili towar za gotówkę. To wszystko przez dodatkowe opłaty i zarobki sprzedawców. Cena produktów sprzedawanych na raty 0 proc. jest tak skalkulowana, że zawiera wyższą marżę i dzięki temu sprzedawca może zapłacić bankowi za kredyt. To oznacza, że ceny są zwykle wyższe niż w przypadku towarów sprzedawanych za gotówkę czy na zwykły, oprocentowany kredyt ratalny - przestrzegają eksperci.

  Tymczasem PKF Skarbiec dba także o zadowolenie swoich Klientów podczas spłacania Dobrej Pożyczki. Plan spłaty zobowiązania zawsze ustalany jest indywidualnie i idealnie dopasowany do potrzeb każdego Klienta. Uwaga na PFK Skarbiec, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów akceptuje on wszelkie dostępne na polskim rynku formy zabezpieczeń, a każdy Klient może wybrać tą, która mu najbardziej odpowiada. Uwaga! PKF Skarbiec to wiarygodność i profesjonalizm. Wszyscy Klienci mogą skorzystać z weksla in blanco wraz z deklaracją wekslową, zastawu hipotecznego, cesji polisy ubezpieczeniowej z funduszem inwestycyjnym, cesji należności, poręczycieli, a także wielu innych zabezpieczeń - deklarują Doradcy PKF Skarbiec.

  PKF Skarbiec nie wymaga zaświadczeń z US i ZUS. Przeszkodą w dostępie do pieniędzy nie jest również zła historia w BIK. PFK Skarbiec rozumie różne sytuacje życiowe Polaków i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Dotychczasowi klienci potwierdzają, że cała procedura finansowa oraz załatwianie formalności przebiega w przyjaznej, życzliwej atmosferze. PFK Skarbiec zapewnia również pełną pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Polska Korporacja Finansowa Skarbiec działa na rynku od 2002 udzielając pożyczek gotówkowych w 30 polskich miastach. Więcej informacji o firmie na http://www.pkfskarbiec.pl.

  Więcej o ofercie na http://www.dobrapozyczka.com.pl, polecamy także skorzystanie z wygodnego kalkulatora rat

  *RRSP dla przyjętych założeń wynosi 7,08%

  Do Państwa dyspozycji pozostaje infolinia dla Klientów Indywidualnych: 801 003 160 i Instytucjonalnych: 608 921 608**. W każdym z 30 oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce jest dostępna pomoc profesjonalnych Doradcy.

  Pełna lista placówek Dobrej Pożyczki znajduje się tutaj

  Dla wygody Klientów rekomendujemy formularz pożyczki on-line  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama