Nagroda dla naszego programu - Szkoła bez przemocy

  MIW

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Program społeczny "Szkoła bez przemocy" został wyróżniony w konkursie Kampania Społeczna Roku 2009, organizowanym przez Fundację Komunikacji Społecznej.
  Zasiadający w jury eksperci marketingu społecznego uhonorowali projekt za "koncentrację na działaniu, konsekwencję i kompleksowość prowadzonej akcji oraz unikalne podejście do szkoły". Program, realizowany przez 17 dzienników regionalnych grupy Polskapresse oraz Media Regionalne, a także Fundację Orange i Wydawnictwo Pedagogiczne Operon, nominowano ponadto do nagrody głównej w kategorii Kampanie firm komercyjnych i fundacji firm.


  To nie jest pierwsze wyróżnienie dla programu "Szkoły bez przemocy". W 2007 roku otrzymał dwie prestiżowe międzynarodowe nagrody: SABRE Awards 2007 - w kategorii najlepsza kampania PR w Europie Środkowej i Wschodniej oraz IPRA Golden World Award 2007 - w kategorii Corporate Social Responsibility.
  W tym samym roku Związek Firm Public Relations przyznał też programowi "Szkoła bez przemocy" nagrodę Złote Spinacze 2007 - w kategorii kampania edukacyjna (rok później za Dzień Szkoły bez Przemocy otrzymaliśmy Złote Spinacze w kategorii Event).

  Listę nagród naszego programu zamyka Brązowy Magellan, przyznany w 2007 roku Szkole bez przemocy przez amerykańskich ekspertów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama