Fundacja Carrefour przekazała 650 tys. zł powodzianom z...

  Fundacja Carrefour przekazała 650 tys. zł powodzianom z Archidiecezji Częstochowskiej

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Fundacja Carrefour przekazała 650 tys. zł na zakup sprzętu osuszającego i czyszczącego dla powodzian w Polsce. Z tych funduszy Caritas zakupiła specjalistyczny sprzęt, który w poniedziałek przekazany został powodzianom z Archidiecezji Częstochowskiej.
  Carrefour zaangażował się w organizowaną przez Caritas Polska akcję niesienia pomocy osobom poszkodowanym przez powódź. Ze środków Carrefour Caritas zakupiła najbardziej potrzebny, specjalistyczny sprzęt do usuwania skutków powodzi o wartości 650 000 zł (160 000 EUR). Jest to 150 myjek wysokociśnieniowych oraz ponad 150 specjalnych osuszaczy - niezbędnych do doprowadzenia do porządku domów i gospodarstw będących w zasięgu klęski. Pomoc Carrefour trafi do mieszkańców piętnastu miast i okolic: Sandomierza, Ciechanowa, Radomia, Tarnowa, Krakowa, Katowic, Bielska-Białej, Gliwic, Włocławka, Lublina, Wrocławia, Rzeszowa, Częstochowy, Przemyśla i Płocka.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama