Ważne
  Gliwice: Politechnika Śląska otwiera się dla...

  Gliwice: Politechnika Śląska otwiera się dla niepełnosprawnych

  JH

  Politechnika Śląska w najbliższy poniedziałek i wtorek organizuje dni otwarte dla niepełnosprawnych kandydatów na studia. Będzie okazja obejrzeć dostosowane dla niepełnosprawnych laboratoria i wyposażenie biblioteczne.
  W poniedziałek i wtorek 28 i 29 czerwca na Politechnice Śląskiej odbędą się dni otwarte dla niepełnosprawnych kandydatów na studia. Jak informują organizatorzy, doskonała okazja, aby przekonać się, że Politechnika Śląska jest uczelnią bez barier, na której szansę studiowania mają osoby bez względu na ograniczenia zdrowotne.
Poniedziałek od godziny 10. do 14. przeznaczony jest dla osób, które chciałyby zapoznać się z ofertą uczelni, ale nie mają tego dnia możliwości osobiście zawitać na Politechnikę Śląską.
  Będą one mogły zatem poprzez komunikatory internetowe: Gadu-gadu, Skype, portale społecznościowe: Facebook i Blip lub telefonicznie porozmawiać z pracownikami Biura ds. Osób Niepełnosprawnych, którzy odpowiedzą na wszelkie nurtujące ich pytania.

  Natomiast osoby, które chciałyby odwiedzić Politechnikę Śląską osobiście, będą mogły to uczynić we wtorek 29 czerwca w tych samych godzinach. Tego dnia w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych, które znajduje się w sali nr 14 (parter) w budynku Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki przy ul. Akademickiej 16 w Gliwicach osobom odwiedzającym uczelnię zaprezentowany zostanie najnowocześniejszy specjalistyczny sprzęt, w który wyposażona jest Politechnika Śląska, wspomagający edukację studentów z różnymi niepełnosprawnościami.

  Tego samego dnia w godzinach Biblioteka Główna Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 23 w Gliwicach zaprezentuje komputerowe stanowiska dostosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama