MusicREGIO z Bielska-Białej przez Katowice na Opener...

    MusicREGIO z Bielska-Białej przez Katowice na Opener Festival ROZKŁAD JAZDY

    PS

    Dziennik Zachodni

    Dziennik Zachodni

    Z Bielska Białej wyruszy 30 czerwca br. pociąg musicREGIO - jeden z kilku dodatkowo uruchamianych przez Przewozy Regionalne - który dowiezie fanów polskiej i zagranicznej muzyki na Opener Festival w Gdyni. Powrót pociągu zaplanowany został na 5 lipca br.
    Bilety na pociąg musicREGIO dostępne są wyłącznie w przedsprzedaży internetowej TUTAJ umożliwiając bezpłatną rezerwację miejsc. Cena biletu normalnego z Bielska Białej do Gdyni wynosi 89 zł, natomiast z ulgą 37 proc. 56,07 zł.

    Rozkład jazdy pociągu musicREGIO w relacji Bielsko Biała Gł. - Gdynia Gł. kursujący z 30 czerwca na 1 lipca 2010 r.

    Bielsko Biała Główna - godzina 17.20
    Pszczyna - godzina 17.51
    Tychy - godzina 18.06
    Katowice - godzina18.23
    Kraków Gł. - godzina 20.30
    Warszawa Wsch. - godzina 0.04
    Warszawa Centralna - godzina 0.16
    Warszawa Zachodnia - godzina 0.21
    Gdańsk Główny - godzina 7.28
    Gdańsk Wrzeszcz - godzina 7.36
    Gdańsk Oliwa - godzina 7.41
    Sopot - godzina 7.46
    Gdynia Główna - godzina 7.56

    Rozkład jazdy pociągu musicREGIO w relacji Gdynia Gł. - Bielsko Biała Gł. kursujący z 5 na 6 lipca 2010 r.

    Gdynia Główna - godzina 17.15
    Sopot - godzina 17.25
    Gdańsk Oliwa - godzina 17.29
    Gdańsk Wrzeszcz - godzina 17.34
    Gdańsk Główny - godzina 17.43
    Toruń Gł. - godzina 21.31
    Warszawa Centralna - godzina 0.36
    Warszawa Wsch. - godzina 0.49
    Kraków Gł. - godzina 4.22
    Katowice - godzina 6.18
    Tychy - godzina 6.56
    Pszczyna - godzina 7.12
    Bielsko Biała Główna - godzina 7.39

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      DZ poleca

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama