Wielki Piknik Artystyczny w Koszęcinie - na zakończenie...

  Wielki Piknik Artystyczny w Koszęcinie - na zakończenie wystąpi Śląsk

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W ostatnim dniu Wielkiego Pikniku Artystycznego w Koszęcinie o godzinie na Scenie Artystów Śląska prezentują się zespoły, grupy i soliści, którzy na co dzień sztuki scenicznego wyrazu uczą się od artystów Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk - informuje Radio Katowice.
  Ponadto podczas pikniku wystąpią: zespoły Sound of Times, Żywiołak, Dagadana, Kabaret Łowcy.B oraz gwiazda wieczoru, a zarazem gospodarz imprezy, czyli Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny.

  Podczas obchodów Święta Śląska Jan Olbrycht, poseł Parlamentu Europejskiego, odbierze dziś przyznawaną przez Zespół Śląsk nagrodę Animus Silesiae. Wyróżnienie wręczane jest wybitnym osobistościom i autorytetom, którzy inspirację do swej pracy czerpią z bogatego dziedzictwa śląskiej ziemi.

  Po raz pierwszy wręczona zostanie też Nagroda Promocyjna Towarzystwa Przyjaciół Zespołu Śląsk. Otrzyma ją osoba bezpośrednio związana z Zespołem Śląsk, która w sposób szczególny przyczyniła się do wykreowania nowych wartości programowych, repertuarowych i wykonawczych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama