Ważne
  Brak dowodów w sprawie morderstwa częstochowskiej fryzjerki

  Brak dowodów w sprawie morderstwa częstochowskiej fryzjerki

  Beata Marciniak

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Prokuratura nie znalazła dowodów na to, że Norbert N. zamordował w 2008 roku Kamilę W., fryzjerkę z Częstochowy. Śledztwo w tej sprawie zostało umorzone.
  - Norbert N. został zatrzymany za rozboje w październiku 2009 roku. W trakcie przesłuchania na policji przyznał się do zabójstwa fryzjerki. Następnego dnia przed prokuratorem oznajmił, że jest niewinny, że był zmęczony i policja wymusiła na nim to zeznanie - mówi Tomasz Ozimek z Prokuratury Okręgowej. - Ma alibi. Nie znaleziono dowodów przeciwko N., choć jego wyjaśnienia budzą zastrzeżenia co do wiarygodności.

  N. oskarżono jedynie za trzy rozboje, których dokonał w punkcie ksero i dwóch salonów gier w Częstochowie.

  Ciało Kamili W. znalazł w wodzie przypadkowy przechodzień w listopadzie 2008 r. Bezpośrednią przyczyną zgonu ciężarnej kobiety było utonięcie.

  - Był to motyw rabunkowy, choć nie wykluczamy także podłoża seksualnego tego czynu - dodaje prokurator Ozimek. - Nadal poszukujemy zabójcy Kamili W.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama