Bielsko-Biała: Rusya konkurs dla przyjaznych pracodawców

  Bielsko-Biała: Rusya konkurs dla przyjaznych pracodawców

  Wanda Then

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Rusza druga edycja konkursu "Pracodawca Podbeskidzia", w którym nagradzani są przedsiębiorcy tworzący miejsca pracy przyjazne zatrudnionym, inwestujący w ich rozwój, stawiający na innowacyjność, dbający o środowisko oraz działający na rzecz społeczności lokalnej.
  - Laureatami konkursu zostają przedsiębiorcy, którzy nie tylko spełniają wymogi określane literą prawa, ale z własnej woli i inicjatywy podejmują działania wykraczające poza podstawowe wymogi. W ubiegłym roku był to Żywiec Zdrój SA - informuje Joanna Hernik z Biura Loży Bielskiej BCC.

  Konkurs kierowany jest do firm mających swoją siedzibę na Podbeskidziu i Śląsku Cieszyńskim oraz osób reprezentujących firmy: właścicieli, prezesów, dyrektorów. Kapitułę konkursu tworzą przedstawiciele Urzędu Miasta, starostw, PIP i uczelni państwowych. Konkurs odbywa się pod patronatem "Dziennika Zachodniego", a warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie ankiety i przesłanie jej na adres Biura Loży Bielskiej BCC do 20 sierpnia.

  Więcej informacji na: www. pracodawcapodbeskidzia.pl lub pod numerem tel. 33 810-14-59.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama