Siemianowice Śląskie: Kradzież kleju na Bytkowie

  Siemianowice Śląskie: Kradzież kleju na Bytkowie

  LIS

  Do pięciu lat więzienia grozi trójce mężczyzn, którzy ukradli 21 worków kleju z remontowanego budynku w Bytkowie. Każdy z worków ważył 25 kilogramów. Mężczyźni zostali zatrzymani dzięki szybkiej reakcji przechodnia.
  Przechodzący obok remontowanego budynku mieszkaniec Siemianowic Śląskich powiadomił policję oraz właścicielkę firmy prowadzącej prace o tym, że trzech mężczyzn wynosi z pomieszczeń worki z klejem. W Bytkowie szybko zjawili się funkcjonariusze sekcji kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich, którzy początkowo zatrzymali dwóch mężczyzn. Ich ubrania były mocno pobrudzone kradzionym towarem. Niedługo potem w rękach policjantów znalazł się ostatni ze sprawców. Cała trójka - 23-letni siemianowiczanin, 28-letni chorzowianin oraz 25-letni mężczyzna, który twierdził, że nie posiada stałego miejsca zamieszkania - trafiła do policyjnego aresztu. - Wszyscy przyznali się do winy, ustaliliśmy także adres zamieszkania trzeciego sprawcy - powiedział nam nadkomisarz Piotr Horzela z siemianowickiej policji.

  Dodajmy, że zatrzymanym mężczyznom grozi teraz po pięć lat więzienia.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama