Katowice: Katowiczanie bez wody!

  Katowice: Katowiczanie bez wody!

  Justyna Przybytek

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Przerwy w dostawach wody będą do wieczora w Brynowie i Dębie. Na problemy w poniedziałek muszą się też szykować mieszkańcy ul. Ligockiej
  Mimo upałów kilkaset osób w Katowicach będzie musiało się obejść bez bieżącej wody!
Dziś do godziny 18. nie będzie wody w rejonie ul. Załęskiej w Brynowie. Przerwa w dostawach obejmie budynki o numerach nieparzystych od nr 13 oraz na osiedlu Stroma. 


  Również dziś do godziny 15. a jutro od 13. do 16. kłopoty z dostawami wody będą mieli mieszkańcy ulic Krzyżowej i Ściegiennego na odcinku od ul. Morelowej do ul. Krzyżowej w Dębie. Tu woda będzie dowożona beczkowozem, który będzie się zatrzymywał w okolicach skrzyżowania ul. Krzyżowej i Ściegiennego.


  Na przerwy w dostawach wody muszą się też szykować mieszkańcy ul. Ligockiej. W poniedziałek od godz. 21. do godz. 6. następnego dnia bez wody będą musieli się obejść mieszkańcy ul. Ligockiej, a dokładniej budynków o numerach 2, 4, 4a, 6, woda nie będzie też doprowadzana do przedszkola przy ul. Ligockiej.


  Przerwy w dostawach są związane z pracami przełączeniowymi. Katowickie Wodociągi modernizują poszczególne odcinki sieci.
- To drobne prace, które usprawnią funkcjonowanie sieci - wyjaśnia Agnieszka Jaszkaniec rzeczniczka spółki Katowickie Wodociągi. 


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama