Chorzów: Gra terenowa - gdzie jest Warszawska Syrenka?

  Chorzów: Gra terenowa - gdzie jest Warszawska Syrenka?

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Na terenie Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie odbyła się gra terenowa dla dzieci i młodzieży. Tym razem szukano zaginionej Warszawskiej Syrenki.
  O pomoc w odszukaniu zaginionej Syrenki oraz uratowanie życia agenta, zostali poproszeni agenci do spraw specjalnych z prywatnej jednostki Błyskawica - były to dzieci z półkolonii organizowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemianowicach, a we wtorek podopieczni Towarzystwa Ochrony Praw i Godności Dziecka Wyspa z Chorzowa.

  Wszyscy szczęśliwie dotarli do finału, gdzie czekał na nich poczęstunek oraz odbyło się wręczenie nagród - wejściówek na kąpielisko Fala, do parku linowego i do zabytkowej kopalni Guido. Dzieci otrzymały również nagrody rzeczowe: książki, koszulki, komiksy o tematyce europejskiej oraz mapy ścienne.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama