Ważne
  Wielkie granie na Przystanku Woodstock

  Wielkie granie na Przystanku Woodstock

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  49 pociągów musicREGIO zawiozło i odwiezie uczestników największego w Europie festiwalu muzycznego Przystanek Woodstock.
  Pociągi Przewozów Regionalnych ruszyły z 14 miast w całej Polsce m.in. z Bielska-Białej i Katowic.
  Impreza w Kostrzynie nad Odrą rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do niedzieli 1 sierpnia. Organizatorzy przewidują, że weźmie w niej udział kilkaset tysięcy młodych ludzi.

  Już od wczoraj, na terenie festiwalu funkcjonowało Woodstockowe Centrum Krwiodawstwa. Organizatorem przedsięwzięcia jest Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze. Biorą w nim udział również grupy z Katowic, Poznania oraz Warszawy.

  Z RCKiK w Katowicach pojechały dwa ambulanse, w których na krwiodawców czeka dziewięć stanowisk. W ambulansach krew będzie pobierana do końca Przystanku Woodstock, czyli do 1 sierpnia. Akcja odbywa się już od pięciu lat i krew oddało dotychczas około 8 tysięcy dawców.

  - Zbiórka krwi na tak ogromną skalę nie ma sobie równych w Europie. W latach 2007 i 2008 na kolejnych edycjach Przystanku Woodstock krew oddawało każdorazowo blisko 1,5 tysiąca honorowych krwiodawców - powiedzieli organizatorzy Przystanku.

  Wróć pociągiem  Pociągi musicREGIO dla woodstockowiczów przygotowały Przewozy Regionalne.
  W stronę Kostrzyna jechały jeszcze wczoraj wieczorem. Pociągiem będzie można też wrócić z Przystanku. Pierwszy do Katowic wyruszy w poniedziałek nad ranem, o godz. 2.26. Szczegóły: www.przewozyregionalne.pl

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama