Autobus zaczyna kurs na przystanku Zajezdnia na os. Sikorskiego, potem zatrzymuje się na Bajerówce i na przystanku obok Sądu, następnie przystaje na ul Wodzisławskiej niedaleko policji, a następnie udaje się na ul. Gwarków i dociera pod sam ośrodek MOSiR. Darmowy autobus wyrusza zawsze spod Zajezdni w godzinach: 9.30 i 13.30. Natomiast z Roju odjeżdża w godzinach: 14 i 18.30.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?