Szczegóły szkoleń w ramach programu Wybory kobiet

  Szczegóły szkoleń w ramach programu Wybory kobiet

  KAP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  30 polityczek z naszego regionu weźmie udział w darmowych szkoleniach w ramach projektu Wybory kobiet, organizowanych przez Stowarzyszenie Aktywne Kobiety z Sosnowca.
  Panie z wszystkich opcji politycznych się uczyć autoprezentacji, budowania wizerunku, planowania i strategii kampanii wyborczej, by w listopadowych wyborach samorządowych zdobyć jak najwięcej głosów i zająć jak najwięcej miejsc w radach miast, gmin i powiatów.

  Pakiet szkoleń dla każdej z pań biorących udział w projekcie Wybory kobiet ma wartość 10 tysięcy złotych, zapisy trwają do 16 sierpnia, spotkania rozpoczną się pod koniec sierpnia, a zakończą we wrześniu. Projekt jest współfinansowany z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

  Szkolenia to nie wszystko. Kandydatki na radne nie zostaną same podczas kampanii. Otrzymają aktywne wsparcie Ponadpartyjnego Kobiecego Sztabu Wyborczego oraz członkostwo w Śląskim Klubie Kobiet w Polityce, który będzie działać od stycznia 2011.

  Zgłoszenia udziału w szkoleniu należy przesyłać na adres agata.olejniuk.sak@gmail.com.

  Poniżej szczegóły projektu

  Zarys programu
  Warsztat Jak być kobietą w polityce? - spotkanie uwrażliwiające na społeczną sytuację, szanse i bariery udziału kobiet w procesach podejmowania decyzji, trening motywacyjny - wyznaczanie celów i dążenie do nich, integracja grupy oraz stworzenie sieci wsparcia - networking.Termin: 27-29 sierpnia 2010, SPA and Wellness Kotarz w Brennej, piątek 16.00 - niedziela 16.00

  Warsztat Wystąpienia publiczne i autoprezentacja, budowanie wizerunku. Termin: 10-12 września 2010, Hotel Jura w Ogrodzieńcu, piątek 16.00 - niedziela 16.00

  Warsztat ABC kampanii wyborczej - spotkanie na temat skutecznego wywierania wpływu oraz strategii planowania i prowadzenia kampanii. Opracowanie własnych scenariuszy. Termin: 24-26 września 2010, SPA and Wellness Kotarz w Brennej, piątek 16.00 - niedziela 16.00

  Wykłady interaktywne Funkcje samorządu w społeczności lokalnej
  Termin: 7 i 14 października 2010, godz. 17.00, Sosnowiec, Stowarzyszenie Aktywne Kobiety

  Konsultacje ekspertami i ekspertkami ds. marketingu politycznego oraz komunikacji społecznej przed oraz w trakcie kampanii wyborczej - wrzesień-listopad 2010.

  Uczestniczki pokrywają jedynie koszt noclegu, który wynosi 190zł/weekend. Transport należy zapewnić we własnym zakresie - pośredniczymy w zorganizowaniu dojazdu na zasadzie car-poolingu (współdzielenie samochodu).

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama