Nowe ławki i kosze na śmieci w Zawierciu

  Nowe ławki i kosze na śmieci w Zawierciu

  DRAPA

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W Zawierciu zamontowanych zostanie po 100 nowych ławek i koszy na śmieci.
  W większości przypadków zastąpią one stare elementy infrastruktury, chociaż pojawią się też w miejscach, w których nie było ich do tej pory.

  Obecnie trwają prace montażowe, które przeprowadza Zakład Gospodarki Komunalnej. Kosze zostaną wymienione przy ulicach Paderewskiego, 3 Maja, Kasprowicza, Reymonta na skrzyżowaniu z Paderewskiego, na skwerach przy Pomniku Nieznanego Żołnierza, im. Jana Pawła II, przy ulicach Reymonta i Sikorskiego, na rynku w Kromołowie oraz w parku im. A Mickiewicza.

  Nowe ławki zostaną z kolei wymienione przy ulicach Paderewskiego, Sikorskiego i Reymonta, na skwerze im. Jana Pawła II, w parkach im. A. Mickiewicza oraz im. T. Kościuszki, a także w Bzowie. Koszt zakupu koszy wyniesie 27 tys. 938 zł, natomiast ławek 52 tys. 826 zł. Ich instalowanie potrwa do końca sierpnia.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama