Rusza Siemianowicka Akademia Fotografii

  Rusza Siemianowicka Akademia Fotografii

  LIS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Stowarzyszenie Grupa Twórcza Ocochodzi jest organizatorem Siemianowickiej Akademii Fotografii. Początek cyklu dwunastu czterogodzinnych spotkań - 13 września w Muzeum Miejskim.
  Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek, od godziny 17 i będą przeznaczone dla młodzieży do 18 roku życia. Organizatorzy zgłoszenia przyjmują pocztą elektroniczną (grupa.ocochodzi@gmail.com); można się zapisywać do 7 września.

  Udział w Siemianowickiej Akademii Fotografii jest bezpłatny.

  Uczestnicy zajęć będą mogli poznać sztukę fotografowania nie tylko od strony praktycznej, ale i teoretycznej. Już podczas pierwszych zajęć odbędzie się bowiem wykład związany z historią fotografii. Będzie można poznać także budowę i zasady działania lustrzanki, wgłębić w bardzo ważne zagadnienie - światło w fotografii wykonując zdjęcia portretowe czy martwej natury, dowiedzieć się czegoś o filtrach, i ciemni. Nie zabraknie ponadto zajęć w plenerze. Warsztaty zakończą się wystawą fotografii, zaś ich uczestnicy otrzymają zaświadczenia ukończenia Siemianowickiej Akademii Fotografii.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama