Akcja zbiórki krwi w Katowicach zakończona. Zebrano 10...

  Akcja zbiórki krwi w Katowicach zakończona. Zebrano 10 litrów

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dzisiaj od 8.00 do 12.00 każdy mógł oddać honorowo krew. Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Katowic zaparkował przed głównym wejściem do Komendy Wojewódzkiej Policji.
  Podczas dzisiejszej akcji na rzecz potrzebujących zebrano prawie 10 litrów krwi.

  W okresie wakacji i wzmożonych wyjazdów na wypoczynek wielkość zapasów w bankach krwi niebezpiecznie maleje. Jest ona niewspółmierna do istniejących potrzeb, w związku ze wzrostem ilości wypadków i zdarzeń, a tym samym ilości osób hospitalizowanych.

  Między innymi dlatego dzisiaj na parkingu przed wejściem do Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, stanął ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Oprócz policjantów i pracowników cywilnych, każdy mógł wziąć czynny udział w akcji niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują i uczynienia tak pięknego gestu, jakim jest dar własnej krwi.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo