Ważne
  Koncert najlepszych młodych muzyków WYGRAJ UPOMINKI

  Koncert najlepszych młodych muzyków WYGRAJ UPOMINKI

  PS

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  W niedzielę, 5 września, rozpoczyna się w Dąbrowie Górniczej IV Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Michała Spisaka. Wygraj upominki konkursowe wraz z zaproszeniem na inauguracyjny koncert międzynarodowego konkursu dla najlepszych młodych muzyków grających na skrzypcach, altówce i wiolonczeli.
  IV Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Michała Spisaka odbywa się w Dąbrowie Górniczej w dniach 5-14 września 2010 r. Tym razem konkurs odbędzie się w specjalnościach: skrzypce, altówka, wiolonczela.

  Konkurs jest organizowany przez Gminę Dąbrowa Górnicza przy współudziale Pałacu Kultury Zagłębia. Opiekę merytoryczną sprawuje Akademia Muzyczna im. K. Szymanowskiego w Katowicach.

  Konkurs składa się z trzech etapów z czego ostatni, III etap przebiega z towarzyszeniem orkiestry. Konkurs jest adresowany do młodych muzyków, którzy nie ukończyli 29. roku życia.

  Dla melomanów mamy pięć zestawów upominkowych wraz z zaproszeniami na koncert inauguracyjny konkursu, który odbędzie się 5 września o godz. 17 w Pałacu Kultury Zagłębia. Jak je zdobyć? Wystarczy w paru słowach odpowiedzieć na jedno krótkie pytanie:

  Brzmienie którego z trzech instrumentów: skrzypce, altówka, wiolonczela uważasz za najciekawsze?

  Odpowiedź proszę przesłać mejlem na adres alert@dz.com.pl

  Odpowiedzi ocenia jury, w składzie którego znajduje się Regina Gowarzewska, prowadząca koncert finałowy konkursu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama