Dramatyczny siedmiogodzinny finał Radan Tur Gliwice Open

Zdjęcie autora materiału

Paula Kania wygrała tenisowy turniej Radan Tur Gliwice Open (pula nagród 10 tysięcy dolarów). W niedzielnym finale pokonała Annę Korzeniak 7:6 (7-2), 3:6, 7:5. Mecz trwał z przerwami 6 godzin 45 minut.
    Finałowy pojedynek rozpoczął się na korcie otwartym, jednak już w pierwszym secie trzeba było go przerwać z powodu deszczu. Po wznowieniu gry, w drugiej partii, nad Gliwicami przeszła taka ulewa, że zawodniczki musiały się przenieść do hali i tam dokończyć rywalizację. W trzecim secie Korzeniak prowadziła 5:3, ale przegrała ostatecznie 5:7. PAP

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.