Częstochowa: Policjanci na koniach będą walczyć w turnieju...

  Częstochowa: Policjanci na koniach będą walczyć w turnieju policji konnej

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  Częstochowska Policja zaprasza na X Międzynarodowy Turniej Policyjnych Drużyn Konnych, który rozpocznie się w dniu w sobotę o godzinie 13, na terenie Ośrodka Pegaz w Częstochowie.
  Jak co roku zawodnicy walczyć będą w kategorii indywidualnej- o tytuł najlepszego zawodnika oraz najlepszej drużyny w kategorii drużynowej. W Turnieju udział wezmą policyjne drużyny konne z Komendy Stołecznej Policji, Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie. Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim, Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, Republiki Czeskiej w Ostrawie, drużyna gości oraz zawodnicy ze Straży Miejskiej w Łodzi i Straży Miejskiej we Wrocławiu.


  Ogółem 18 zawodników reprezentujących 9 drużyn konnych.

  Turniej będzie poprzedzony imprezami dla dzieci, które rozpoczną się już o godzinie 10. Po zakończeniu Turnieju, około 16 nastąpi uroczyste otwarcie pikniku "Country nad Wartą".

  Dzisiaj o godzinie 11:00 odbędzie się uroczysty przemarsz wszystkich zawodników biorących udział w Turnieju z przed Galerii Jurajskiej, Alejami aż do Alei Sienkiewicza, gdzie zostaną złożone kwiaty przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama