Wodzisław Śląski zaprosił jurora z Tańca z Gwiazdami

  Wodzisław Śląski zaprosił jurora z Tańca z Gwiazdami

  Jacek Bombor

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Dzisiaj centrum miasta zamieni się w jeden wielki plac taneczno-hiphopowy, a to za sprawą wielkiej imprezy pod hasłem "TAŃCZ!MY", kolejnej z cyklu projektu Wodzisław Uwodzi.
  Piotr Galiński i jego tancerze wystąpią o 14.30

  Piotr Galiński i jego tancerze wystąpią o 14.30 ©andrzej wiktor

  A wystąpią prawdziwe gwiazdy młodego pokolenia - hiphopowi idole Wujek Samo Zło, Abradab, a na dokładkę swoje umiejętności zaprezentują tancerze, znani z popularnego programu You Can Dance, przygotowani pod okiem samego Piotra Galińskiego, surowego jurora "Tańca z Gwiazdami".

  - Warto przyjść, każdy znajdzie coś dla siebie. Zabawa potrwa niemal cały dzień na rynku, zaczynamy punktualnie o 13.30 - zachęca Marek Sobota z Wodzisławskiego Centrum Kultury. Natomiast nieco wcześniej, od godziny 11 do 13, na placu Gladbeck odbędą się pokazy znakomitych deskorolkarzy - będzie więc na co popatrzeć.

  Największe gwiazdy pojawią się natomiast na scenie na rynku dopiero wieczorem, o 18.30 wystąpi Abradab, a o 19.45 Marika - uznawana za najlepszą wokalistkę młodego pokolenia w Polsce.
  Natomiast po 21 sceną zawładną artyści związani niegdyś z kultowymi grupami hip-hopowymi: "Kalibrem 44" i "Paktofoniką". Wystąpią m.in. Lukatricks-Jajonasz, Joka Fokus. Od godziny 18 przed każdym koncertem odbywać się będzie Ragga Dance Show w wykonaniu Jammin Squad z Katowic.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama