Remont wiaduktu utrudnia kursy autobusów 622, 34 i 902 w...

  Remont wiaduktu utrudnia kursy autobusów 622, 34 i 902 w Sosnowcu

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Komunikacyjny Związek Komunalny GOP informuje, że w związku z remontem wiaduktu nad drogą krajową na S-1 w ciągu ulicy Lenartowicza w Sosnowcu, od 21 września br. zmieniona zostanie organizacja ruchu w tym rejonie.
  Ponieważ na wiadukcie będzie wyodrębnione przejście dla pieszych, rozkład jazdy linii autobusowej nr 622 zakłada podział trasy na dwie odrębne relacje: Sosnowiec Stawowa - Sosnowiec Porąbka Wiadukt oraz Sosnowiec Porąbka Wiadukt - Sosnowiec Maczki.

  W przypadku korzystania z połączeń Maczek do centrum Sosnowca oraz z centrum do Maczek należało będzie się przesiąść do pojazdu obsługującego kolejną relację; rozkłady jazdy autobusów będą zakładały pięciominutową przerwę pomiędzy przyjazdem a odjazdem tej linii, by umożliwić przejście między autobusami. Obie trasy oznaczone zostały tym samym numerem - linia nr 622.

  Dla linii autobusowych nr 34 i 902 wyznaczone zostały trasy objazdowe - ulicą Lenartowicza i dalej ulicami: Braci Mieroszewskich, 11 Listopada, Hubala-Dobrzańskiego, Wileńską, Łukasiewicza, Wiejską do włączenia się na trasy rozkładowe na ulicy Wileńskiej. Trasy powrotne przebiegać będą analogicznie. Do obsługi włącza się wszystkie przystanki znajdujące się na trasie przejazdu, dodatkowo uruchomiony zostanie przystanek Sosnowiec Porąbka Łukasiewicza (na wysokości przystanku tramwajowego).

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   i sprint przez kładke w zime yeee

   yeach (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 43 / 20

   j/w

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama