Centrum Dystrybucyjne Tesco w Gliwicach szuka pracowników

  Centrum Dystrybucyjne Tesco w Gliwicach szuka pracowników

  JH

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Powstające przy węźle Sośnica centrum dystrybucyjne Tesco, mające obsługiwać 250 sklepów od Rzeszowa po Zieloną Górę rusza już w połowie listopada. Firma wciąż szuka chętnych do pracy w liczącym tysiąc osób zespole. Mają oni pracować w systemie trzyzmianowym.
  W poniedziałek, od godziny 9. do 11. firma czeka w swym centrum rekrutacyjnym przy ulicy Bojkowskiej 59c na chętnych do pracy na stanowisku magazyniera i pracownika technicznego. Zainteresowani powinni przynieść ze sobą życiorys.

  - Zatrudniliśmy już około 200 osób, w tym większość kadry kierowniczej. Do lutego planujemy dać pracę 500 osobom, głównie magazynierom. Cechy, jakich wymagamy od kandydatów to w pierwszej kolejności sumienność i zaangażowanie. Współpracujemy z lokalnym urzędem pracy, organizujemy dni otwarte podczas których przedstawiamy naszą ofertę. Wszystkim nowym pracownikom zaoferujemy bogaty pakiet szkoleń, co pomoże w sprawnym starcie przed świętami - mówi Michał Sikora z centrum prasowego Tesco.

  Liczebność kadry będzie uzupełniana stopniowo. Podczas wcześniejszych rekrutacji na jedno miejsce przypadało nawet trzech chętnych.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama