Ważne
  Nie siedź w domu: Lasery, koncerty, motocykle i placki pod...

  Nie siedź w domu: Lasery, koncerty, motocykle i placki pod chmurką

  Monika Chruścińska

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Wiśle

  Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Wiśle ©Fot. SŁAWOMIR SEIDLER

  To może być ostatni ciepły weekend w roku. Warto spędzić go zatem pod gołym niebem. Tym bardziej, że jest w czym wybierać.
  Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Wiśle

  Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Wiśle ©Fot. SŁAWOMIR SEIDLER

  Na lotnisku Rudniki, w gminie Rędziny pod Częstochową, można podziwiać największy w Polsce pokaz laserów, światła i sztucznych ogni. A wszystko to w rytm koncertów gwiazd muzyki dance - niemieckiego zespołu Fragma, wokalistki elektro-pop Candy Girl czy Shauna Bakera. Impreza rozpocznie się już o godz. 14, prezentacje efektów świetlnych wystartują natomiast o 20.45. Bilety w cenie 59 zł, można jeszcze kupować w kasach na lotnisku od godz. 11.

  Miłośnicy ryczących jednośladów powinni natomiast odwiedzić Czeladź, gdzie o godz. 15 przez miasto przejedzie głośny korowód motocyklistów z całej Polski. Po nim maszyny będzie można oglądać do późnych godzin nocnych na rynku.

  W Sosnowcu na placu Stulecia przez cały weekend odbywać się będą wycieczki z przewodnikiem śladami najciekawszych miejsc w mieście, nocą piesze wędrówki po Zagórzu, a w niedzielę na Stadionie MOS (al. Mireckiego) będzie można strzelić gola bramkarzowi Zagłębia Sosnowiec.

  Z kolei Mysłowice na Słupnej obchodzą dziś swoje 650. urodziny. Z tej okazji na deskach amfiteatru od godz. 17 za darmo zagrają m.in. No!No!No! i Myslovitz. W katowickiej Kostuchnie jutro o 19.30 wystąpią Leszcze, a w Amfiteatrze w Wiśle dzisiejszego popołudnia publiczność zabawi Kabaret Moralnego Niepokoju.

  Jutro natomiast na doroczny "Dzień kartofla" zaprasza skansen w Chorzowie. Będą placki na blasze przygotowane przez górali z Istebnej, prażonki i placki ziemniaczane.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama